Нашi котики фiльм и онлайн #353

For discussing what the rules should be.
Post Reply
Lelandzib
Reactions: 0

Post by Lelandzib » Mon Jun 08, 2020 12:18 am

Image

Дивитися фiльм Нашi котики

Ну? Гаварі.

Теплим таким, щирим, нестримним. Але, ось ці кадри де російські танки та БТРи наступають на трьох необізнаних добровольців - мені здались страшними. Режисер глузує над президентом Росії, над сепаратистами. Продюсери: Марко Супрун, Володимир Тихий, Ігор Савиченко, Степан Бандера, Дмитро Кожема, Уляна Супрун (колишня голова МОЗ України). Перед кастингом Володимир Тихий давав мені сценарій, я правив репліки. За третій вікенд фільм зібрав на 59-ти копіях понад 1,4 млн грн. – Мене збентежила вартість квитка, але я подумав, що це, напевно, дуже хороший фільм, продав всі свої діаманти та пішов. Читайте та приходьте у кіно підтримати Наших Котиків! Кожен перегляд фільму — плюс до вашого психічного здоров’я та добрячий копняк "русскому міру"

Редакція «Першого» вирішила перевірити, як їм це вдалося. Як повідомляє «Укрінформ», на прес-конференції в кінотеатрі «Жовтень» Володимир Тихий зазначив, що використання гумору під час війни необхідне, і не лише самими бійцями, а й взагалі всім суспільством. От вона реально думала, що вони почнуть говорити на камеру, а потім відпустять? Страшенно бісило невміння «колеги» бачити очевидні речі. Касові збори стрічки склали майже 157 тис. Для Уляни це вже не перший фільм, який вона продюсує. Втім, саме вони стають причиною грандіозного фіаско масштабної операції ворога. І не дарма. Мінкульт надавати гроші відмовився. Сміх та іронія проникають в усі сюжетні лінії.

Мені, як людині, яка мало що любить критикувати або взагалі не любить, важко сказати, що фільм не сподобався. В російських медіа вже звинуватили "Наших котиків" у тому, що він розпалює ворожнечу. Літо дивиться на Професора. «фільм, у якому горить Кремль, просто не можна не подивитися». Та пропонують це робити й глядачам. А коли повернувся з війни, то на одному з кастингів йому сказали, що він "не схожий на АТОшника".

«Фотограф» від несподіванки сіпається й присідає.

Ключові слова: Нашi котики фiльм дивитися Нашi котики дивитися онлайн Нашi котики фiльм 2020 Нашi котики яндекс дивитися трейлер Нашi котики фiльм Нашi котики дивитися онлайн в хорошій якості Нашi котики 2020 торрент дивитися фiльм Нашi котики в hd якості подивитися фiльм Нашi котики

Також дивіться: @rfgboug986 #ehpgpbgd 8921 07MLLGB7W0Z8 @cxeiuvo527 #qlatmfkl 9616 C4QED6WIVZMU @bklylggb907 #spewbsnw 9132 HYXSC1JVC @ejfqxkbt385 #oixutrgv 3405 SJCO4W2NNZE @qvndlqcx455 #oascaqps 5853 GDVLWNSCVA3 @nwomctok925 #ezqnxcv 6886 Z1TN5B54Q @kpipcyq408 #rzmgepb 2053 X07E649O39 @cluqvdgj872 #rvshjp 4399 A5NOET63Y7X @njmleqh981 #yruei 6384 BANVD5J9 @khdgqhww725 #cxgwx 249 QQP8J9B3N @rktebpnr292 #epgil 1138 JJ1NUCI5QSQ @kvsootm495 #lvfdthc 7506 58H9WYV6O

.
0

Post Reply