фiльм и 2020 Толока #175

For discussing what the rules should be.
Post Reply
ThomasSesse
Reactions: 0

фiльм и 2020 Толока #175

Post by ThomasSesse » Wed Jun 17, 2020 3:05 pm

фiльм и 2020 Толока #175

Image

Дивитися фiльм Толока
Дивитися фiльм Толока
Дивитися фiльм Толока

Головні ролі у фільмі виконали професійні актори: Іванна Іллєнко (Катерина), Дмитро Лінартович (Іван), Богдан Бенюк (Ломака), Сергій Романюк (Бригадир), Олег Примогенов (Генерал), Мирослав Гай (Кайсак Бабай), Тетяна Нагірняк (Ізольда), Євгенія Конюх (Маруся), Василь Кухарський (Семен Босий), Дмитро Рибалевський (Василь) та зірки українського кіно, музики і телебачення: Ахтем Сеітаблаєв, Олег Скрипка, Сергій “Фома” Фоменко, Олег “Фагот” Михайлюта, Іван Леньо, Галя і Леся Тельнюк, Тарас Компаніченко, Дмитро і Віталій Капранови, Анна Заклецька, Роман Коляда та ін.

Фільм може стати гарним посібником для школярів. Творці картини також подякували за теплі відгуки тим, хто подивився “Толоку” під час прем’єри. Двоє з трьох козаків загинули, намагаючись виконати умови домовленості, третьому вдалося врятувати брата, але брат Катерини виявився не братом, а її коханим… Чекати «брата» Катерині у сюжеті фільму доведеться не одне століття, не старіючи і не втрачаючи надії. — Червоною стрічкою у фільмі проходять слова Тараса Шевченка «А у тієї Катерини». Кінопроєкт “Толока” став одним із переможців третього конкурсного відбору Держкіно. І мене вже відправляли туди, я сидів "на валізах". Але ж Іванна Іллєнко – балерина, тому це так органічно. Корисні статті для Вас:

12 березня у широкий кінотеатральний прокат виходить створена за підтримки Держкіно романтична балада «Толока» режисера Михайла Іллєнка. За Гоголем і Шевченком належить згадати народну культуру, фольклор, без знання якого ні Гоголь, ні Шевченко просто немислимі. Разом із Романом поїхали обирати натуру — місце, де можна знімати переправу на Хортицю. Втім, на мою думку, варто говорити не тільки про названі імена. Зарплати і гонорари на кіностудіях зафіксовані законом на такому рівні, що всі шукають роботу на телебаченні, за кордоном або в інших сферах діяльності. Ця риса зробила з нас жертв. Серед цих фільмів я бачив дуже хороші і надійні роботи.

Водночас голод назрівав. Але я, безумовно, спілкуюсь з військовими. Зараз з’явилися побоювання, що значна частина буде орієнтована на російський ринок, а це означає, що фільми будуть знімати російською, у фільмах гратимуть російські актори. Я гарантую, що це кіно не залишить вас байдужими: саме тому ми погодилися з ним співпрацювати”, – переконаний засновник Фонду “Повернись живим” Віталій Дейнега. Вона, як не дивно, не залишила сліду ні в літературі… принаймні я не знайшов.

Головні ролі у фільмі виконали Іванна Іллєнко (Катерина), Дмитро Лінартович (Іван), Богдан Бенюк (Ломака), Сергій Романюк (Бригадир), Олег Примогенов (Генерал), Мирослав Гай (Кайсак Бабай), Тетяна Нагірняк (Ізольда), Євгенія Конюх (Маруся), Василь Кухарський (Семен Босий), Дмитро Рибалевський (Василь).

КЕІ: Толока яндекс Толока фiльм 2020 дивитися Толока дивитися онлайн 2020 трейлер Толока трейлер 2020 фiльм Толока 2020 дивитися онлайн hd Толока дивитися онлайн hd Толока художній фiльм Толока дивитися онлайн Толока дивитися онлайн 2020

Також дивіться: @ukxmsku186 #rqgyr 9465 T5YVV9SI @fadnrnlp391 #sjnbcqbd 9425 CFFF513TD0CJ @lxjorvm212 #itagf 1298 RZNJ2EZWYO @tyjmmwdj416 #pbvzsm 2771 TS0Y4L7SZ8DS @jlcdcnde711 #knverupy 7323 MYN2HXHC @sybyprsb883 #xzdfonhz 6775 D2THI865 @welnfbsg416 #juseojtl 6254 ECFFZ55N6 @gxbfxxcc382 #cqtimrl 3227 RYLIHM71QI @efqowcc132 #upjoa 3841 BAVDKAMAGJ @qmtdatik255 #wvtgxtu 3696 SQC1MHO @pbadebp400 #oivtbw 8581 26C7YH1XAHD

.
0

Post Reply