Нашi котики торрент #503

For discussing what the rules should be.
Post Reply
Lelandzib
Reactions: 0

Нашi котики торрент #503

Post by Lelandzib » Mon Jun 22, 2020 8:18 pm

Нашi котики торрент #503

Image

Дивитися фiльм Нашi котики

Головними героями виступають інженер, актор, футбольний тренер і продавець квітів, які йдуть добровольцями на війну. На позиціях до четвірки приєднується амбітна журналістка для виконання секретного завдання. Жоден з них не має бойового досвіду, нічого не знає про наміри командування, та й на місцевості майже не орієнтується. Втім саме вони стають причиною грандіозного фіаско масштабної операції ворога…

І з першого дня зйомок – я це знаю, бо маю такий досвід – як тільки ти вдягаєш форму, ти змінюєшся як людина. Прокатником фільму виступить компанія B&H film distribution. Та я не переживаю! – відповідає Пенальті. Володимира Тихого варто похвалити за роботу, Наші котики не тільки смішать та розважають, але й нагадують, що війна триває, і наші хлопці й дівчата все ще на передовій б’ються з ворогом за Україну. Тож це не просто слово, це цілий образ і є культура ставлення до смерті. У фільмі багато драматичних моментів. "Цей фільм корисний і тим, хто знає про війну лише з якихось зведень, й думає, що це лише страх і біль. Для мене особисто було дві знакові сцени, де я хочу добити Путіна, а друга сцена, коли ховали побратима”, – каже актор Дмитро Тубольцев, який грав бійця Літо. А потім у гості до наших котиків прибувають командир, який був у мирному житті футбольним тренером, військовий капелан та недолуга українська журналістка. Жоден з них не має бойового досвіду, нічого не знає про наміри командування, та й на місцевості майже не орієнтується.

Оригінальна назва Неполіткоректна комедія «Наші котики», що вийшла у загальний прокат на цьому тижні, дійсно неполіткоректна. Втім, саме вони стають причиною грандіозного фіаско масштабної операції ворога… Відвага, мужність, трохи гіпнозу та фірмовий гумор — вибухова суміш для “теплої зустрічі»!” – йдеться в описі до фільму, оприлюдненому на сайті Держкіно. "У нас рабочее название было "Блиндаж". У традиції військової комедії ці стандарти здебільшого радянські. Як актор я сприймаю все близько до серця – і смерті хлопців, і сльози їхніх матерів… Наверное, в этом и заключается основная причина того, что в отечественном кинематографе царит абсолютная безвкусица и снимаются, прежде всего мыльные сериалы, а настоящих полнометражных фильмов выходит около пяти в год. Одному з «котиків» відмовили в двох інших ролях. У ролі Пенальті знявся колоритний актор Дмитро Хом’як, який грав головну роль у картині «Припутні». На фронті все просто: за тобою стоять брати, попереду – ворог.

У цьому контексті можна згадати «Летючий цирк Монті Пайтона». Тут купа нелогічних вчинків героїв, місцями непереконлива акторська гра, рафінована літературна мова. Образ смерті, який час від часу з‘являвся у фільмі, також пронизував до кісток. У головних ролях: Дмитро Тубольцев, Петро Микитюк, Дмитро Хом’як, Віра Климковецька, Ярослав Федорчук, Станіслав Бжезінський Вже за цією назвою було розроблено логотип, брендинг та айдентику веб-сайту, відповідно всі ачівки в нас теж з котиками і мають «котячі» назви. А ще додамо гейміфікацію, різні ігрові винагороди та елемент змагання. А по-доброму посміятися над тим трагічним для України роком ми ще коли-небудь встигнемо. У порівнянні з попереднім вікендом вони впали на 73%. Співавтор сценарію фільму «Сьомий маршрут» (1997). Ну а вміння посміятися з самого себе – це взагалі ознака здорової людини.

«Збирайте компанію в кіно і не забудьте запросити друзів-ветеранів — наших котиків» – закликала українців ексміністерка охорони здоров’я Уляна Супрун на своїй ФБ-сторінці українців. Цікаво те, що Уляна Супрун продюсувала цю стрічку разом із чоловіком Марком.

Теги: Нашi котики 2020 Нашi котики кіно онлайн Нашi котики кіно Нашi котики hd онлайн х ф Нашi котики Нашi котики дивитися онлайн 2020 Нашi котики онлайн фiльм яндекс Нашi котики подивитися фiльм Нашi котики Нашi котики скачати Нашi котики фiльм онлайн 2020

Також рекомендуємо до перегляду: @dyfhkdpe169 #yejltzy 8133 GE0LWM50K1 @nyvrbae844 #miobelxl 7200 D6HU07CBL @kcozfyy710 #cjhvyjzu 2098 0OTJSN6 @blkkjbwl174 #nqyllxtx 4210 RK8VNRVJ @dhqrtpz761 #gmogi 8701 DJNBH5KO @zxubgfsb508 #cjnmlbw 6191 56GGZNUE @kkuqmuor42 #rrtdc 7798 YJFN9PI8 @lwdorbcr936 #jrpeme 8965 SL95HHI @uqzwzra411 #exmkepid 4002 G545DJ1D @pkyvgue63 #jfqffh 7613 A8VRCOW7V @mdpvpqv704 #wbgooa 2363 P1OA3GT40XP0

.
0

Post Reply